Staalservice Veenendaal

Contact

 

Hoewel de website veel mogelijkheden biedt u te voorzien van informatie stellen wij direct contact erg op prijs. Daarom bent u van harte welkom in ons bedrijf.

 

Mocht u prijs stellen op een bezoek van Heico van der Meulen voor het bespreken van een offerte of het nabespreken van een geleverde opdracht: belt u dan 0318 - 531770 of 0653 673575

 

 

Om u nog sneller en beter van dienst te zijn m.b.t. vragen en/of opmerkingen, kunt u rechtstreeks contact opnemen met de medewerkers.

Directe nummers/e-mailadressen medewerkers

Naam

telefoonnummer

e-mailadres

Receptie/certificaten

Lia van Wely

0318-531770

lia@joopvanzanten.nl

Ria van Zanten

0318-531770

ria@joopvanzanten.nl

Offertes/Opdrachten

verkoop@joopvanzanten.nl

Erik van Erven

0318-531770

erik@joopvanzanten.nl

Heico van der Meulen

0318-531770

heico@joopvanzanten.nl

Meeuwis Zandsteeg

0318-531770

meeuwis@joopvanzanten.nl

Werkvoorbereiding

Johnathan Jacobus

0318-531770

johnathan@joopvanzanten.nl

Carlo Ricci

0318-531770

carlo@joopvanzanten.nl

Inkoop

Johnathan Jacobus

0318-531770

johnathan@joopvanzanten.nl

Productie

Ernst Jan Hartman

0318-531770

ernstjan@joopvanzanten.nl

Mark Schuil

0318-531770

planning@joopvanzanten.nl

Administratie

Rob Dekker

0318-531770

rob@joopvanzanten.nl

Digitale tekeningen

 

Wanneer u uw aanvraag voor een offerte vergezeld laat gaan van digitale tekeningen, kan deze sneller (dus goedkoper) worden behandeld. Ons tekenpakket kan de digitale tekeningen direct inlezen, converteren naar snijtekeningen en berekeningen uitvoeren.  

Volg ons op: